Wszystko o przedsiębiorcach
Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Każdy właściciel samochodu musi mieć ubezpieczony swój samochód od odpowiedzialności cywilnej, czyli musi mieć wykupione ubezpieczenie OC. Dodatkowo może wykupić sobie ubezpieczenie Autocasco. Warto się postarać i wybrać jak najtańszą firmę ubezpieczeniową. W Polsce jest na rynku dostępnych kilkanaście firm ubezpieczeniowych. Zatem jak wybrać najtańszą. W internecie jest dostępnych bardzo dużo stron internetowych zawierających kalkulatory OC AC.


ubezpieczenia majątkowe

Foto: pixabay.com

Można tam bardzo szybko wynaleźć tanie ubezpieczenie…

Można tam bardzo szybko wynaleźć tanie ubezpieczenie. Na początku trzeba uzupełnić formularz, podać markę samochodu, rocznik, pojemność silnika, a także czy samochód ma jakieś zabezpieczenia jak autoalarm. Zaznacza się także, ile rocznie będzie się przejeżdżać kilometrów. Dodatkowo wpisuje się, czy mamy dzieci. A także podaje się nasze dane osobowe, takie jak datę urodzenia i informację od kiedy mamy prawo jazdy, a także, czy bezkolizyjnie dotychczas jeździliśmy i ile mamy zniżki w danej ubezpieczalni. Po naciśnięciu szukaj, czy gotowe, pokazuje się nam OC AC, w różnych cenach i w różnorakich firmach.

W ten sposób możemy bardzo…

W ten sposób możemy bardzo szybko porównać ceny OC AC w różnych ubezpieczalniach. Nie trzeba sprawdzać każdej na stronie, można zrobić to w szybkim tempie, za jednym kliknięciem myszy. Zawsze, przed zakupem ubezpieczenia OC AC lub przedłużenia umowy, korzystajmy z tej opcji, by znaleźć najbardziej korzystną dla nas możliwość. Dzięki temu uda się nam zaoszczędzić pieniądze. Firmy ubezpieczeniowe bardzo często mają różne promocje, także bądźmy na czasie i obserwujmy je.

Więcej informacji o prawo ubezpieczeniowe znajdziesz na stronie wokolubezpieczen.pl

Przewidywana pogoda

Pogoda Lublin . Ilość stopni Celciusza 2 °C, Stopień zachmurzenia całkowite zachmurzenie, Wiart wschodnio sile 13 km/h, Bez opadów


W dalszej części dnia będzie następująca pogoda. Ilość stopni Celciusza osiągnie 2 °C, wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h z kierunku północno-wschodni. Opady deszczu to 0.0 mm, natomiast opad śniegu spodziewany jest w granicach: 0.0 mm

Dane pochodzą z: własne

Odpowiedzi: 2to “Obowiązkowe ubezpieczenie OC”

  1. Matize pisze:

    Tak, każdy właściciel samochodu musi mieć wykupione ubezpieczenie OC. Ja zawsze szukam najtańszego ubezpieczenia, sprawdzam różne ubezpieczalnie. Korzystam z porównywarek internetowych.

  2. Irsin pisze:

    Obowiązkowe ubezpieczenie OC z pewnością ma jakiś sens. W końcu gdyby nie ono, to od niektórych sprawców wypadków nie sposób byłoby wyegzekwować pokrycie zniszczeń.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>